Pniewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 530 000 PLN
Powierzchnia
290 m2
Liczba pokoi
7

Podwójna magia rodzinnego raju: Dwa domy, jedno serce.
Oferujemy Ci niezwykłą szansę na zakup dwóch wolnostojących domów, które przeniosą Cię do krainy wielopokoleniowego szczęścia. Usytuowane z dala od miejskiego szumu, te nieruchomości położone są zaledwie 30 km od Szczecina, 10 km od granicy z Niemcami i zaledwie 4 km od Gryfina.

Na tej urokliwej działce o powierzchni 1380 m2, w otoczeniu magicznych ogrodów i malowniczego podjazdu, odkryjesz pierwszy dom, zbudowany w 2006 roku, o powierzchni 200 m2. Znajdziesz tu przestronny salon, pełniący rolę serca rodzinnego, kuchnię, gdzie smaki nabierają nowego wymiaru, oraz przytulne pokoje, zapewniające intymność i spokój. Schodząc na pierwsze piętro, zanurzysz się w sypialnianym raju, gdzie piękno harmonii i relaksu stworzą niesamowitą atmosferę dla Twojej rodziny.

* parter

- salon 40m2
- kuchnia 11,7m2
- pokój 15m2
- pokój 18,4m2
- łazienka 7,5m2
- korytarz 18,6m2

* pierwsze piętro

- pokój z aneksem kuchennym 30m2
- sypialnia 15,9m2
- sypialnia 16,8m2
- garderoba 3,6m2
- łazienka 5,7m2
- korytarz 13,3m2

Drugim elementem tego magicznego zestawienia jest drugi dom, zbudowany w 2007 roku, o powierzchni 87 m2. Tutaj odkryjesz salon emanujący ciepłem, kuchnię, która będzie przypominać o przyjemnościach kulinarnej podróży, oraz sypialnie, które zapewnią wygodę i ukojenie. To idealne miejsce dla mniejszej rodziny lub jako prywatna przestrzeń dla Twoich bliskich.

* parter

- salon 25,13m2
- kuchnia 15,2m2
- łazienka 5,77m2
- korytarz 11,25m2

* pierwsze piętro

- sypialnia 18,71m2
- sypialnia 8,98m2

Dodatkowo, w harmonijnym otoczeniu tych dwóch domów, znajduje się wolnostojący garaż dwustanowiskowy, altana letnia, gdzie rodzina spędzi niezapomniane chwile, oraz dwie wiaty, które dodadzą uroku temu pięknemu miejscu.

Całe to magiczne przedsięwzięcie jest ogrzewane ekologicznymi kotłami na pelet, aby zapewnić Ci ciepło i wygodę w zgodzie z naturą.

Ta wyjątkowa nieruchomość czeka na Ciebie, aby zapewnić wielopokoleniową przygodę, pełną miłości, harmonii i wspólnych chwil. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji, skontaktuj się z nami i pozwól nam wprowadzić Cię do tego magicznego rodzinnego raju."

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Dachówka
  • Liczba balkonów: 2
  • Liczba tarasów: 1
  • Ogród: Tak
  • Kształt działki: Kwadrat
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu