Wołczkowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
441 450 PLN
Powierzchnia
1 635 m2

Na sprzedaż działka w Wołczkowie o powierzchni 1 635m2, oznaczona symbolem RIVa. Nieruchomość niezabudowana, porośnięta roślinnością trawiastą. Uzbrojenie zlokalizowane w zasięgu działki.

Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka zlokalizowana jest na obszarze oznaczonym jako strefa rozwoju funkcji mieszkalnej jedno i wielorodzinnej niskiej intensywności z towarzyszącymi usługami komercyjnymi i publicznymi (oświata, zdrowie, kultura, sport, rekreacja).

W bezpośrednim sąsiedztwie tereny niezabudowane przeznaczone pod zabudowę, zabudowania mieszkalne jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej oraz tereny użytkowane rolniczo i nieużytki.
Działka odpowiednia zarówno pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, jak i pod zabudowę szeregową.

Do centrum Szczecina jedynie 12km.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu