Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
250 000 PLN
Powierzchnia
790 m2

Działka budowlana położona na północnym końcu ulicy Słowackiego -ostatnie budynki - bezpośrednio przy lesie- nr 24/2 pow. 790 m2.

Działa znajduje się w zielonej enklawie, którą stanowi zamknięta ulica z zabudową jednorodzinnych domów (przedostatnia wolna działka).

Skrzynka ZK(prąd), woda-kanalizacja na działce (niedawno zakończona inwestycja miejska).

Kształt zbliżony do prostokąta 20m x32m x26m x 47m (patrz zdjęcia).

Od wschodu graniczy z ogrodzona siatka parcelą 24/3, od zachodu z nr 24/1 w kształcie trójkąta, od południa z ogródkami działkowymi ROD "Ina", od północy lina wewnętrznej drogi las brzozowo- sosnowy.

Piękna, spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z doskonałym dojazdem do centrum.

Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość bezpośrednio, znajduje się na niej banner ułatwiający zlokalizowanie i ocenę jej walorów.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu