Stargard

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 990 000 PLN
Powierzchnia
9 735 m2

Działka w doskonalej lokalizacji!!! przy wjeździe do Stragardu od strony Szczecina przylega dłuższym bokiem do głównej drogi krajowej nr.10
W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod obiekty usługowe o funkcjach gastronomii, hotelarstwa, kultury, rekreacji, nieuciążliwej rozrywki i aministracji, obiekty handlu detalicznego o pow. 400m2, obiekty zaplecza technicznego związanego z prowadzoną na działce działalnoscia gospodarczą, dopuszcza się również instalowanie reklam,masztów z flagami.
Zakazuje się stacji paliw, masztów telefoni komórkowej, składów i magazynów.
Pow. zabudowy nie więcej niż 50%, nie wyższe niż 12m, nakazuje się przeznaczenie na cele powierzchni terenu biologicznie czynnej nie mniej niż 30% pow. działki budowlanej. Nakazuje się stosowanie w budynkach dachów stromych, dwu - lub wielospadowych.
Polecamy zainteresowanym inwestorom.

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu