Przybysław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 000 PLN

Do wynajęcia lub sprzedazy 21 hektarów ziemi, na terenie której znajduje się zabytkowy dwór oraz folwark. Pałac z początku XIXw. mieści się w przepięknym 6 -hektarowym parku, w którym znajdują się 3 stawy oraz starodrzew ( buki, dęby, klony ponad 100-letnie).Obok pałacu - budynek starej gorzelni oraz stajnie. Folwark zaczyna się zabytkowym murowanym gołębnikiem i dalej zabudowania gospodarcze( częściowo do wyburzenia).Folwark ma powierzchnię 5 hektarów ,klasy ziemi B-R IVa , pozostałe grunty to ziemia kl.IIIb. Ziemia nadaje się do hodowli i upraw.Folwark zlokalizowany w prężnej gminie Krzęcin, powiat choszczeński i oddalona o 10 km od jednego z większych pól golfowych MODRY LAS. W gminie Krzęcin powstają "farmy wiatraków", kilka widocznych jest za granicą folwarku .
Cały zespól parkowo-pałacowy stanowi wspaniałą ofertę dla różnych form działalności od agroturystyki ,przez centrum rehabilitacyjno- opiekuńcze, dom spokojnej starości, po centrum konferencyjne.
Cena najmu : 7500 zł/m-c
CENA Sprzedaży - DO USTALENIA PODCZAS BEZPOŚREDNICH ROZMÓW Z WŁAŚCICIELEM

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu