Szczecin, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 250 000 PLN
Powierzchnia
203,43 m2
Liczba pokoi
8
Piętro
2

Zapraszam zainteresowanych inwestorów do zapoznania się z naszą ofertą. Lokal znajduje się w centrum Szczecina na II piętrze wyremontowanej kamienicy. Duży ponad 200 metrowy lokal użytkowy został podzielony na siedem lokali apartamentowych z osobnymi aneksami kuchennymi oraz łazienkami (1 lokal 2 pokojowy z balkonem oraz 6 lokali 1 pokojowych) . Lokal jest w standardzie deweloperskim, miejskie ogrzewanie oraz woda to dodatkowe atuty lokalu. Doskonała lokalizacja zaledwie 800 m od Parku Kasprowicza i Jasnych Błoni. Zapraszam na prezentację.

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu