Szczecin, Świerczewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
385 000 PLN
Powierzchnia
37,66 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,66 m2, znajdującego się w TOPOWEJ lokalizacji Szczecina!

Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, łazienki oraz oddzielnej kuchni z jadalnią i oknem. Kuchnia połączona z salonem jest przestronna i bardzo jasna. W sypialniach znajdują się szafy w zabudowie, co zapewnia bardzo dużo miejsca do przechowywania. 


Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona, co jest wliczone w cenę sprzedaży. Znajduje się w topowej lokalizacji, zaledwie 2 km od centrum handlowego Turzyn. Jest to idealne miejsce zarówno do własnego zamieszkania, jak i pod wynajem, ze względu na bliskość szkół i uniwersytetów. 


Czynsz wynosi 480 zł, a fundusz remontowy 210 zł (z tendencją malejącą). Wszystkie media są miejskie, a jedynym kosztem związanym z gazem jest opłata za kuchenkę, nie przekraczająca 30 zł miesięcznie. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni około 11 m2.


Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga dodatkowych remontów i można od razu się wprowadzić. Budynek przeszedł termomodernizację co wpływa na niższe koszty ogrzewania. Elewacja jest utrzymana w czystości i porządku, a remont przeprowadzony był około 2-3 lata temu. 


Zapraszamy na prezentację każdego dnia, abyś mógł osobiście przekonać się o potencjale tego miejsca. To może być idealne miejsce do życia lub jako inwestycja.
Mieszkanie z powodzeniem wynajmowane jest od kilkunastu lat. 
Umów się i sprawdź sam!

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu