Międzyzdroje

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
352 000 PLN
Powierzchnia
43,19 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie położone przy jednej z głównych ulic Międzyzdrojów. Niewątpliwym atutem jest odległość ok. 4min piechotą do promenady i wejścia na plażę przy hotelu Amber. Mieszkanie w standardzie do remontu. Obecnie źródłem ogrzewania mieszkania i podgrzewania wody jest piec na węgiel, drewno ; w budynku jest gaz więc można podłączyć gaz zmieniając obecny piec na piec gazowy.
Czynsz 250 zł + fundusz remontowy 50 zł .Na posesji znajduje się również komórka lokatorska o pow. 12,4m2 do wyłącznego korzystania przez właściciela mieszkania. Istnieje możliwość parkowania samochodu na posesji co również w zatłoczonych latem Międzyzdrojach i płatnych parkingach równiez stanowi duży atut.

  • Piwnica: Tak
Aneta Remisiewicz  660 364 364

Aneta Remisiewicz 660 364 364

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu