Szczecin, Pomorzany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
439 000 PLN
Powierzchnia
46,96 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

3 pokoje rozkładowe mieszkanie na Pomorzanach.
W 2021r mieszkanie przeszło częściowy remont, wymieniona została także instalacja elektryczna w pokojach i przedpokoju. Z największego pokoju wyjście na balkon, również balkon typu francuskiego w jednym z mniejszych pokoi.
Kuchnia w zabudowie na wymiar.
Łazienka z dużą wanną narożną.
W mieszkaniu okna PCV; ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej (założone podzielniki i corocznie zwroty opłat - mieszkanie jest bardzo ciepłe).
Do mieszkania przynależy piwnica oraz przypisane ogrodzone miejsce parkingowe przed blokiem. Dodatkowo w cenę wliczony jest garaż typu blaszak, który znajduje się kilkaset metrów od bloku.
W bloku dwie windy, domofon oraz dodaktowe domofony na każdym piętrze. W bloku wymienione wszystkie instalacje, odnowiono korytarze i klatkę schodową, założono monitoring;
W bliskiej odległości sklepy, centra handlowe, szkoły, przedszkola, akademiki, szpital, przychodnia, przystanki autobusowe i tramwajowe, park - wszystko od kilkudziesięciu do kilkuset metrów od bloku.
Opłaty miesieczne przy 2 os.: czynsz z funduszem remontowym ok 565pln (minus zwroty za ogrzewanie); prąd ; garaż 80pln; kablówka i internet 95pln.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Cena za parking podziemny (miejsce): 80 PLN
Aneta Remisiewicz  660 364 364

Aneta Remisiewicz 660 364 364

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu