Warzymice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
630 000 PLN
Powierzchnia
55,45 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Warzymicach (Szczecin).
Mieszkanie o powierzchni 55,45 m2 składa się z trzech przestronnych i jasnych pokoi, w tym salonu z aneksem kuchennym, z którego prowadzi wyjście na bardzo duży narożny balkon z markizą.
Pomimo pozornie niewielkiego metrażu, mieszkanie posiada świetny układ, co sprawia, że każdy pokój wydaje się przestronny i funkcjonalny- idealny dla rodziny z dzieckiem!


Mieszkanie jest dobrze doświetlone, z pięknym widokiem na zieleń z okien. Wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne, co zapewnia odpowiednią prywatność i ochronę przed słońcem. Okolica jest bardzo cicha, a sąsiedztwo przyjazne i spokojne. Pełna infrastruktura osiedla obejmuje dwa place zabaw, orlika oraz siłownię pod chmurką. Osiedle jest strzeżone, z szlabanem na pilota, co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.


Budynek został wybudowany w 2007 roku, a mieszkanie jest w pierwszym rękach od początku. Istnieje możliwość dokupienia garażu o powierzchni około 15 m2 za dodatkową opłatą 90 tysięcy złotych, który obejmuje miejsce na dwa samochody (przed garażem również jest zewnętrzne miejsce).


Czynsz wynosi 620 zł przy trzech osobach i obejmuje ogrzewanie, wodę ciepłą i zimną. Fundusz remontowy wynosi 175 zł. Osiedle posiada własną kotłownię/piec, co przekłada się na stabilne koszty eksploatacji. Klatki schodowe są szerokie, czyste i zadbane.

Do mieszkania przynależna piwnica około 2,5m2.


Mieszkanie sprzedawane jest z meblami i całym wyposażeniem, które są już wliczone w cenę. To idealne miejsce do życia, otoczone zielenią i zapewniające kameralność.


Zapraszam do umówienia się na prezentację, aby osobiście przekonać się o wyjątkowości tego miejsca. To może być idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Serdecznie zapraszamy. Prezentacja możliwa jest każdego dnia. Chętnie pokażemy Ci to miejsce na żywo.

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu