Stobno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
459 000 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe 60 metrowe mieszkanie na parterze znajdujące się w domu 6 rodzinnym z dwoma ogródkami, garażem i piwnicą w cenie. Mieszkanie zlokalizowane jest 4 min jazdy samochodem od pętli na ul. Kwiatowej na Gumieńcach w miejscowości Stobno.

Mieszkanie przeszło całkowitą modernizację polegającą na nowej aranżacji układu pomieszczeń, kapitalnemu remontowi od podłóg po sufity i ściany. Kuchnia została umeblowana w całkowicie nowe meble i wyposażona w sprzęt AGD. Nie używane i nie zamieszkane po modernizacji. W całym mieszkaniu zastosowano we wszystkich pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe a źródłem ogrzewania jest nowa pompa ciepła typ monoblok 5 KW z całą dodatkowa instalacją w piwnicy i siedmio-sekcyjnym rozdzielaczem ukrytym w mieszkaniu w korytarzu. Jako medium grzewcze zastosowano glikol propylenowy. Pompa usadowiona z boku budynku, jest objęta 5 letnim serwisem gwarancyjnym. Ogrzewanie wody użytkowej realizuje umieszczony w łazience nowoczesny płaski 100 litrowy podgrzewacz wody marki Ariston z możliwością sterowania WIFI. Pompa ciepła realizuje funkcję ogrzewania w sezonie grzewczym oraz jest opcja schładzania w okresie letnim na zasadzie klimatyzacji.
W całym mieszkaniu zamontowano wentylację mechaniczną czyli rekuperację ze sterowaniem z holu. Mieszkanie trzyma idealne parametry powietrza wymienianego na bieżąco dzięki czerpni i wyrzutni i rozprowadzając kanałami pod sufitem po pomieszczeniach zawsze czyste i świeże powietrze. Rozdzielacze wentylacji z nierdzewki a rury rozprowadzające powietrze to specjalne rury gdzie warstwa wewnętrzna przewodu posiada właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antystatyczne. Dodatkowo zainstalowano podgrzewacz kanałowy spięty między czerpnie i rekuperator którym można regulować zakres w jakich temperaturach ma się załączać. Wilgotność pomieszczeń jest monitorowana przez rekuperator. Samo urządzenie jest ukryte w kuchni pod sufitem a dostęp do filtra ukryty za górnym oświetleniem LED. Nie ma potrzeby ani w zimie ani w lecie otwierania okien. Zamontowano w każdym pomieszczeniu 3 szybowe jedno skrzydłowe okna PCV.

Remont generalny wykonany od podstaw gdzie wszystkie ściany i sufity zostały zbite i oczyszczone z tynku do gołej cegły. Ściany i sufity zostały obłożone specjalną folią od środka która ma za zadanie ocieplić i zaizolować a folia połączona z izolacją od podstaw podłóg. Zabieg ten spowodował że zimne powietrze nie dostaje się do pomieszczeń a ciepłe nie wydostaje się na zewnątrz. Wszystkie połączenia folii pionowe i poziome oraz sufitowe zostały szczelnie zabezpieczone specjalną srebrną zbrojona taśmą aby wyeliminować mostki termiczne. Podłogi zaizolowane grubą folią na którą wylano 5 cm warstwę specjalnego perlitobetonu który ma właściwości izolacyjne na poziomie 10 cm styropianu grafitowego. Na to dodatkowo został 10 cm położony styropian grafitowy + folia paraizolacyjna. Na tak zabezpieczoną podłogę zostały położone specjalne systemowe podkłady do ogrzewania podłogowego. Są to płyty z twardego styropianu pokryte specjalną srebrną twardą folią z specjalnie wyprofilowanymi kanałami dla rur ogrzewania. Zastosowane rury to pert i mają rozstaw co 12,5 cm.

Wszystkie ściany i sufity z zachowaniem odstępu dla cyrkulacji powietrza zostały obłożone płytami GK i pomalowane na biało farbami Beckers. W całym mieszkaniu wymieniono instalacje kanalizacyjną, wodną oraz rozprowadzono całą nową instalacje elektryczną 3 fazową + nowa skrzynka prądowa z bezpiecznikami oraz na klatce nowy licznik 3 fazowy. W całym budynku latem wymieniona od zera instalacja elektryczna na nowego typu rozdzielnie i zabezpieczenia. W mieszkaniu umowa z ENEA na moc przyłacąeniową 12 KW.

Cała nowa stolarka drzwiowa. Mieszkanie składa się z holu w literę L gdzie mamy wbudowaną szafę a na podłodze położony gres ( taki sam w kuchni) w kolorze paneli.

Łazienka jest wyposażona w kabinę prysznicową z deszczownicą z termostatem, nowoczesny kompakt WC, blat z umywalką i bateria a nad blatem lustro podświetlone LED. Zastosowany gres na podłodze i kafle na ścianach typu biały marmur. Przygotowane pod blatem miejsce na pralkę z przyłączami.

Kuchnia kolor biały połysk całkowicie nowa w zabudowie, całkowicie wyposażona w sprzęt AGD tylko bez lodówki do zabudowy. Zamontowane i podłączone urządzenia gotowe do pracy to : okap, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna 4 polowa, zlewozmywak granitowy i bateria. Blat i parapet w kolorze drzewa dopasowany do podłogi. Wysuwane gniazdko 4 polowe z blatu. Oświetlenie górne + dodatkowe oświetlenie nad blatem.

Powierzchnie pomieszczeń : salon 19m2, pokój duży 19m2, sypialnia 8m2, kuchnia 7m2, łazienka 3m2, hol 4m2. Wysokość 2,50m.

Lokalizacja to spokojna miejscowość Stobno które jest oddalone o 4 km od Szczecina a dokładnie od dzielnicy Gumieńce. Dojazd albo przez Mierzyn lub bez korków przez Gumieńce ulicą Okulickiego. Z pętli tramwajowej to samochodem 6 min drogi a autobusem 10 min. 50m od mieszkania przystanek autobusowy dwóch linii miejskich. Budynek przedwojenny z podwójnej czerwonej cegły z tzw pustką między ścianami. Spokojna, cicha okolica z dala od zgiełku miasta a zarazem 5 min samochodem od miasta i 8 min jazdy samochodem od przejścia granicznego w Lubieszynie. 1,5 km od mieszkania w stronę Gumieniec jest nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, które mają się gdzie bezpiecznie bawić, rodzice mają ogródek na grila + własne miejsce na samochód i garaż blaszany z porządnej grubej blachy, a to wszystko w cenie 7 650 zł/m2. Opłaty to 150 zł miesięcznie.

Jest możliwość przyjęcia w rozliczeniu np. działki budowlanej lub mieszkania do 300 tyś zł w rozsądnej cenie. 

  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
Jacek Remisiewicz  660 197 197

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu