Szczecin, Drzetowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
358 000 PLN
Powierzchnia
66,60 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Oferujemy sprzedaż dużego mieszkania 2 pokojowe o pow. 66,60 m2 z możliwością przerobienia na 3 pokoje.

Powierzchnia : Mieszkanie ma imponującą powierzchnię 66,60 m2, co daje sporo przestrzeni do aranżacji według potrzeb.
Liczba pokoi : Obecnie mieszkanie składa się z dwóch pokoi, ale istnieje możliwość przerobienia go na trzy pokoje. To oznacza, że można dostosować do użytku domowego i własnych potrzeb np. inwestycyjnych.
Wyposażenie : Ogrzewanie i ogrzewanie wody dostarczane z sieci miejskiej, co jest wygodnym wyposażeniem. Oznacza to, że nie trzeba się martwić o instalacje gazowe czy ogrzewanie na własny koszt.
Kuchnia : Mieszkanie posiada oddzielną przestrzeń główną, co jest często preferowane przez osoby, które lubią gotować i wyposażone w miejsca do przygotowywania posiłków.
Wysokość mieszkania: 320 cm to atut, który daje przestronność. Możliwość stosowania wysokich sufitów do istniejących możliwości aranżacyjnych.
Lokalizacja : Kamienica jest blisko komunikacji miejskiej, w której znajdują się ważne funkcje. Dobra komunikacja publiczna ułatwiająca codzienne przemieszczanie się po mieście.
Stan techniczny : Warto jednak wiedzieć, że mieszkanie wymaga remontu. To na pewno jest atut gdyż można przystosować się do przestrzeni użytkowej i do potrzeb i preferencji.

Cena : Ostateczna cena mieszkania będzie jednym z kluczowych wyników świadczących o atrakcyjności tej oferty.


Jeśli jesteś zainteresowany tym mieszkaniem, zachęcamy do osobistego kontaktu.  • Piwnica: Tak

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu