Szczecin, Pogodno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
455 000 PLN
Powierzchnia
68,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze IV-piętrowej odnowionej kamienicy na granicy Pogodna i Turzynu.

Na powierzchnię 68,85m2 składają się:
-salon
-sypialnia
-kuchnia
-przedpokój
-łazienka z WC.
-garderoba.

Z salonu rozpościera się widok na Park Noakowskiego (Jordanowski), który może być idealnym miejscem na popołudniowy spacer.

Oprócz świetnej lokalizacji, dodatkowym atutem jest stara stolarka drzwiowa z mosiężnymi zatrzaskami jeszcze z okresu przedwojennego oraz sztukateria w salonie.

Na podłogach stylowe sosnowe deski.
Kuchnia i łazienka wymagają większego remontu.

Istnieję możliwość przearanżowania mieszkania i zrobienia salonu z aneksem - to jedno z wielu rozwiązań, które daje nam ta nieruchomość

Część łazienki została zaadaptowana na potrzeby garderoby. Istnieje możliwość powrotu do formy pierwotnej (łazienkę i garderobę dzieli tylko płyta karton-gips). Opcji jest sporo - zależy od potrzeb i wyobraźni.

Czynsz przy 2 osobach wynosi ok. 386zł dodatkowo płatny fundusz remontowy w wysokości 130zł, ogrzewanie i woda z pieca gazowego 2-obiegowego.

Kamienica przeszła remont, który obejmował wymianę instalacji elektrycznej, kanalizacji, okien i dachu. W przyszłym roku planowana jest renowacja klatki schodowej.

Do mieszkania przynależy piwnica ok 15m2.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

  • Piwnica: Tak

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu