Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
520 000 PLN
Powierzchnia
96,90 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Mieszkanie 4 pokojowe w odnowionej kamienicy, w standardzie do remontu, położone na 3 piętrze w Centrum Szczecina. Do mieszkania wchodzimy przez długi przedpokój, nad którym właściciel wykonał pawlacz na całej długości. Największy pokój z wyjściem na balkon od południowej strony. Okna w całym mieszkaniu wymienione na PCV. W latach 80-tych wykonano ogrzewanie gazowe. Doskonała lokalizacja w niedalekiej odległości od Turzyna, z dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, a zarazem nie przy głównej ulicy, dzięki czemu w mieszkaniu nie odczuwamy zgiełku centrum. Istnieje możliwość parkowania samochodu na zamkniętym podwórku przed wejściem do budynku.
Gotowe do wydania, nie zamieszkane.

  • Piwnica: Tak
Aneta Remisiewicz  660 364 364

Aneta Remisiewicz 660 364 364

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu