Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
8
Piętro
2

Zapraszam na prezentację lokalu zlokalizowanego w Centrum Szczecina przy Deptaku Bogusława X w sąsiedztwie wielu restauracji oraz punktów gastronomicznych. Miejsce jest doskonale skomunikowane poprzez liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Lokal znajduje się na drugim piętrze odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z początku XX w. W nieruchomości jest ogrzewanie miejskie, wymienione zostały okna oraz piony wodne i kanalizacyjne, odrestaurowana została elewacja budynku. Nieruchomość idealnie nadaje się do wynajmowania zarówno na cele mieszkaniowe jak i biurowe.  ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

  • Internet: Tak
  • Telewizja kablowa: Tak

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu