Siadło Górne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 110 000 PLN
Powierzchnia
11 100 m2

Bardzo ładnie zlokalizowana działka rolna, klasa ziemi 4 w Siadło Górne. Niewielka wieś o dobrze zachowanym układzie ulicówki, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, w gminie Kołbaskowo, ok. 5 km na południe od Szczecina. Działka na łagodnym wzniesieniu z utwardzoną drogą dojazdową prowadzącą do działki. Działka nie jest ogrodzona, istnieje możliwość podłączenia do mediów ( prąd przy działce , natomiast woda i kanalizacja około 100m od działki ). Bardzo dobra i przepiękna lokalizacja, dojazd do centrum zajmuje około 15 minut. Możliwość zabudowy . Oferta godna polecania inwestorom jak i klientowi indywidualnemu ( możliwość wydzielenia 3 działek wraz z drogą dojazdową ). Polecam i zapraszam na prezentację !

AKCES NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AKCES NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AKCES NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Welecka 1G, 72-006 Mierzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@akces.szczecin.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu